O nas


Wypożyczalnia AN-CAR działa na terenie całego Trójmiasta i okolic.
    Nasze samochody podstawiamy bezpłatnie na terenie Gdańska, a ze względu na naszą lokalizację również na lotnisko im. Lecha Wałęsy w Gdańsku przez 24 godziny na dobę 365 dni w roku.
    Na życzenie klienta do naszych aut bezpłatnie udostępniamy w czasie wynajmu nawigację GPS, foteliki lub podkładki dla dzieci oraz wózek spacerowy.
Istnieje również możliwość wynajęcia samochodu z kierowcą co zapewnia tani, szybki, wygodny oraz przede wszystkim bezpieczny przewóz osób z lotniska lub do lotniska im. Lecha Wałęsy w Gdańsku lub w dowolne miejsce wyznaczone przez klienta.
Nasza firma powstała w 2006 roku jako warsztat samochodowy zapewniając swoim klientom wysokiej jakości obsługę oraz profesjonalne wykonywanie świadczonych usług.
Zwracając uwagę na jakość zrzeszyliśmy sobie grupę stałych klientów zarówno u osób prywatnych, jak i u firm działających na terenie Trójmiasta. Za względu na stale zwiększające się wymagania naszych klientów postanowiliśmy rozszerzyć zakres prowadzonych przez nas usług o wypożyczalnie samochodów. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze samochody były w możliwie jak najlepszym stanie technicznym oraz wizualnym. Nieustannie poszerzamy gamę naszych pojazdów. Oferujemy samochody z silnikami Diesla, benzynowymi oraz instalacją LPG. Posiadają pełną dokumentację oraz pakiet ubezpieczeń OC, AC, NW.
   Nasi klienci mogą liczyć na profesjonalną obsługę, a co najważniejsze na konkurencyjne ceny na rynku trójmiejskich wypożyczalni. Jesteśmy do państwa dyspozycji 24h na dobę przez 365 dni w roku!